Novinky
22.08.2025
Nový potisk baterií EXIDE
Při předzásobení bateriemi EXIDE nám začínají přicházet baterie s novým potiskem. Zatím pouze některé typy, ale do roku 2026 by už měl být nový potisk...
číst celé
baterie YUASA YBX5054 40Ah Asia

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
baterie YUASA YBX5054 40Ah AsiaSkladem 2 ks1 399 Kč/ ks1 156 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Premiová baterie od Japonského výrobce.
| Napětí [V] | 12 V |
| Test za studena dle EN (v A) | 360 A |
| kapacita baterie v Ah | 40 Ah |
| Řazení pólů | 0 |
| Hmotnost plná [kg] | 9,4 kg |
| Spojovací technika | T1/T3 |
| Délka [mm] | 187 mm |
| Šířka [mm] | 127 mm |
| Výška [mm] | 223 mm |
| Baterie | s úchyty |
| Baterie | s ukazatelem stavu nabití |
| Spodní provedení | N |
Zboží zařazeno v kategoriích



