Novinky
22.08.2025
Nový potisk baterií EXIDE
Při předzásobení bateriemi EXIDE nám začínají přicházet baterie s novým potiskem. Zatím pouze některé typy, ale do roku 2026 by už měl být nový potisk...
číst celé
EXIDE EFB EL600 60Ah

Podobné produkty
2 633 Kč
/
ks
2 176 Kč
bez DPH
2 633 Kč
/
ks
2 176 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
EXIDE EFB EL600 60AhSkladem 1 ks2 500 Kč/ ks2 066 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Napětí [V] | 12 V |
| kapacita baterie v Ah | 60 Ah |
| Test za studena dle EN (v A) | 640 A |
| Řazení pólů | 0 |
| Výška [mm] | 190 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Délka [mm] | 242 mm |
| Spodní provedení | B13 |
| Baterie | EFB baterie |
Zboží zařazeno v kategoriích




