Novinky
22.08.2025
Nový potisk baterií EXIDE
Při předzásobení bateriemi EXIDE nám začínají přicházet baterie s novým potiskem. Zatím pouze některé typy, ale do roku 2026 by už měl být nový potisk...
číst celé
- Úvod
- BATERIE
- OSOBNÍ AUTA
- YUASA
- Start/stop AGM YBX9000
- Baterie YUASA AGM START&STOP YBX9096 70Ah
Baterie YUASA AGM START&STOP YBX9096 70Ah

Podobné produkty
3 750 Kč
/
ks
3 099 Kč
bez DPH
3 750 Kč
/
ks
3 099 Kč
bez DPH
Skladem
2 ks
- TOP produkt
3 560 Kč
/
ks
2 942 Kč
bez DPH
3 560 Kč
/
ks
2 942 Kč
bez DPH
Skladem
3 ks
- TOP produkt
3 299 Kč
/
ks
2 726 Kč
bez DPH
3 299 Kč
/
ks
2 726 Kč
bez DPH
Skladem
5 ks
2 799 Kč
/
ks
2 313 Kč
bez DPH
2 799 Kč
/
ks
2 313 Kč
bez DPH
Skladem
6 ks
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Baterie YUASA AGM START&STOP YBX9096 70AhSkladem 1 ks3 800 Kč/ ks3 140 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Špičková baterie od Japonského výrobce.
Parametry a specifikace pro akumulátor 70AH/760A P+ YUASA AGM START&STOP YUASA YBX9096
| Napětí [V] | 12 V |
| Test za studena dle EN (v A) | 760 A |
| kapacita baterie v Ah | 70 Ah |
| Řazení pólů | 0 |
| Hmotnost plná [kg] | 20,5 kg |
| Spojovací technika | T1 |
| Délka [mm] | 278 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| Baterie | s úchyty |
| Baterie | AGM-baterie |
| Spodní provedení | B03 |
Zboží zařazeno v kategoriích







