Novinky
22.08.2025
Nový potisk baterií EXIDE
Při předzásobení bateriemi EXIDE nám začínají přicházet baterie s novým potiskem. Zatím pouze některé typy, ale do roku 2026 by už měl být nový potisk...
číst celé
- Úvod
- BATERIE
- OSOBNÍ AUTA
- YUASA
- Start/stop EFB YBX7000
- YUASA EFB YBX7054 40Ah
YUASA EFB YBX7054 40Ah

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
YUASA EFB YBX7054 40AhSkladem 2 ks2 240 Kč/ ks1 851 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kvalitní baterie Japonského výrobce
| Napětí [V] | 12 V |
| Test za studena dle EN (v A) | 400 A |
| kapacita baterie v Ah | 40 Ah |
| Hmotnost plná [kg] | 10,7 kg |
| Spojovací technika | T1/T3 |
| Délka [mm] | 197 mm |
| Šířka [mm] | 128 mm |
| Výška [mm] | 227 mm |
| Spodní provedení | N |
| Řazení pólů | 0 |
Zboží zařazeno v kategoriích



