Novinky
22.08.2025
Nový potisk baterií EXIDE
Při předzásobení bateriemi EXIDE nám začínají přicházet baterie s novým potiskem. Zatím pouze některé typy, ale do roku 2026 by už měl být nový potisk...
číst celé
- Úvod
- BATERIE
- OSOBNÍ AUTA
- YUASA
- Baterie YUASA YBX5005 65Ah Asia
Baterie YUASA YBX5005 65Ah Asia

Podobné produkty
1 999 Kč
/
ks
1 652 Kč
bez DPH
1 999 Kč
/
ks
1 652 Kč
bez DPH
Skladem
1 ks
1 899 Kč
/
ks
1 569 Kč
bez DPH
1 899 Kč
/
ks
1 569 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Baterie YUASA YBX5005 65Ah AsiaSkladem 2 ks2 299 Kč/ ks1 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Prémiová autobaterie Japonského výrobce Yuasa.
Parametry:
| Spodní provedení | N |
| Napětí [V] | 12 V |
| Test za studena dle EN (v A) | 580 A |
| kapacita baterie v Ah | 65 Ah |
| Řazení pólů | 0 |
| Hmotnost plná ( v kg ) | 16,2 kg |
| Spojovací technika | T1 |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Baterie | s úchyty |
| Baterie | s ukazatelem stavu nabití |
| Spodní provedení | N |
| Napětí [V] | 12 V |
| Test za studena dle EN (v A) | 580 A |
| kapacita baterie v Ah | 65 Ah |
| Řazení pólů | 0 |
| Hmotnost plná ( v kg ) | 16,2 kg |
| Spojovací technika | T1 |
| Délka [mm] | 232 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Baterie | s úchyty |
| Baterie | s ukazatelem stavu nabití |
Zboží zařazeno v kategoriích





