Novinky
22.08.2025
Nový potisk baterií EXIDE
Při předzásobení bateriemi EXIDE nám začínají přicházet baterie s novým potiskem. Zatím pouze některé typy, ale do roku 2026 by už měl být nový potisk...
číst celé
baterie YUASA YBX5019 100Ah

Podobné produkty
- TOP produkt
2 649 Kč
/
ks
2 189 Kč
bez DPH
2 649 Kč
/
ks
2 189 Kč
bez DPH
Skladem
7 ks
3 300 Kč
/
ks
2 727 Kč
bez DPH
3 300 Kč
/
ks
2 727 Kč
bez DPH
Skladem
2 ks
3 389 Kč
/
ks
2 801 Kč
bez DPH
3 389 Kč
/
ks
2 801 Kč
bez DPH
Skladem
2 ks
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
baterie YUASA YBX5019 100AhSkladem 2 ks3 700 Kč/ ks3 058 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Prémiová baterie Japonského výrobce Yuasa
Parametry:
| Spodní provedení | B3 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Test za studena dle EN (v A) | 900 A |
| kapacita baterie v Ah | 100 Ah |
| Řazení pólů | 0 |
| Hmotnost plná ( v kg ) | 23,3 kg |
| Spojovací technika | T1 |
| Délka [mm] | 353 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| druh zásuvky | T1 |
| Baterie | s úchyty |
| Baterie | s ukazatelem stavu nabití |
| Spodní provedení | B3 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Test za studena dle EN (v A) | 900 A |
| kapacita baterie v Ah | 100 Ah |
| Řazení pólů | 0 |
| Hmotnost plná ( v kg ) | 23,3 kg |
| Spojovací technika | T1 |
| Délka [mm] | 353 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| druh zásuvky | T1 |
| Baterie | s úchyty |
| Baterie | s ukazatelem stavu nabití |
Zboží zařazeno v kategoriích






